Sdílejte: Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone

Co je to vlastně tetování?

Z technického hlediska je tetování permanentní změnou vzhledu kůže pomocí vpravování barevného pigmentu. Jde o velmi starou techniku, podle posledních výzkumů se používala už před více než deseti tisíci lety. Nemá příliš smysl opakovat zde to, co už bylo mnohokrát napsáno. Další zajímavé informace najdete na specializovaných stránkách věnujících se této problematice, jejichž adresy jsou umístěny v sekci Odkazy.

Již dávno neplatí, že tetování je vyhrazeno sociálně slabším vrstvám, i když mnohá díla nezkušených domácích experimentátorů podle toho nevypadají. V nejhorším případě tak ke „kvalitnímu“ tetování obdržíte i některou z nebezpečných chorob (hepatitida, HIV). Naše profesionální studio používá pouze kvalitní barvy od firem Eternall a Intenze, kvalitní strojky a zdroje italské firmy Lauro Paolini a jednorázové jehly, které jsou naprosto sterilní. Proto při dodržení správné péče získáte kvalitní tetování na celý život.


Je vhodné pro každého?

Pro tetování platí několik omezení:

 • Osoby do 15 let netetujeme. Pokud je Vám méně než 18 let, přijďte prosím v doprovodu alespoň jednoho z rodičů nebo jiného zákonného zástupce, bude třeba jeho souhlas.
 • Vyhrazujeme si právo odmítnout tetovat symboly zakázané zákonem, stejně jako méně obvyklá místa na těle. Vše záleží na dohodě.
 • Před provedením tetování potřebujeme znát váš zdravotní stav, zda nemáte alergie, kožní nebo jiné onemocnění (cukrovku, hemofilii, problémy s krevním tlakem), případně neberete nějaké léky (antibiotika).
 • Během provádění tetování nesmíte být pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

 

Cena tetování

Cena tetování závisí na mnoha faktorech, proto je nejvhodnější nás kontaktovat, rádi nabídneme osobní konzultaci. Výsledná částka závisí na mnoha faktorech, které ovlivní časovou a materiálovou náročnost tetování. Jsou jimi především složitost a velikost motivu, barevnost a samozřejmě také umístění na těle. Rozhodně neplatí, že menší tetování musí být zákonitě levnější. Tetování je na celý život, je to něco co Vám nikdo neukradne, takže se v podstatě jedná o jistou investici.

Pro stálé zákazníky nabízíme bonusy ve formě slev.

Nabízíme také dárkový certifikát, který umožní vašim blízkým pořídit si tetování či piercing dle jejich vlastního přání!

Ceník piercingu najdete zde.

 

Výběr motivu

Pokud již máte jasno v tom, co byste si přáli vytetovat, můžete nás kontaktovat a jistě se dohodneme. Rádi upravíme dodaný obrázek do podoby vhodné k tetování. Jestli jste ještě vhodný motiv nevybrali, pokusíme se Vám navrhnout či upravit přesně takový, jaký si budete přát. Pro inspiraci můžete nakouknout do naší galerie, případně si prohlédnout motivy umístěné na některé ze stránek v odkazech.

 

Péče o tetování

 • Ochrannou fólii odstraňte asi po dvou hodinách a tetování jemně omyjte mýdlem a vlažnou vodou. Pokud nejde snadno sundat, nepoužívejte násilí ale nejprve ji trochu namočte. Po omytí tetované místo osušte čistým ručníkem nebo ubrouskem.
 • Po osušení na tetované místo naneste slabou vrstvu hojivého krému, který jste dostali v salónu. Aplikaci masti opakujte 2x denně (ráno a večer). Tetování udržujte stále vláčné. Nezakrývejte jej obvazem a snažte se nosit čisté oblečení.
 • Na tetování se můžou vytvořit stroupky, které nikdy nestrhávejte a neškrábejte! Po dvou týdnech natírejte tetování už jen pokud bude suché, dokud nedojde k úplné regeneraci pokožky. Použijte výživný pleťový krém, nejlépe s obsahem vitamínu E.
 • Během hojení nedoporučujeme koupání – obzvláště v přírodě, návštěvu sauny, solária a rovněž náročnější sportovní aktivity.
 • 24 hodin po dokončení tetování nepijte alkoholické nápoje, omezte jejich požívání i v průběhu hojivého procesu.
 • Při delším pobytu na slunci doporučujeme tetování (i dávno vyhojené) chránit opalovacím krémem se silným UV filtrem.
 • Během hojení neužívejte žádná antibiotika, např. na tetování nikdy neaplikujte Framykoin!